Zaregistrovaní pretekári

Juniori (2000 – 2002)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Jakub Švec 28.05.2001 SAC Špindlerův Mlýn
Filip Matějovič 20.11.2002 Scarpa & SkiTrab team
Jan Elantkowski 23.08.2000 TKN Tatra Team
Kuba Bachleda 29.07.2001 TKN Tatra Team

Juniorky (2000 – 2002)

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadni pretekári

Seniori (1981 – 1999)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Karel Svoboda 09.08.1985 VŠAK Punk / Beton Ski
Peter Blažek 01.12.1994 HK Hriňová
Jakub Pasek 09.05.1986 Lawi stars
Marek Ząbik 07.02.1986 -
Ján Stehlík 07.03.1985 HK Hriňová
Oldřich Kokošek 07.02.1988 Sachasport Dynafit
Michal Kazmierczak 07.11.1987 Fast and light
Juraj Káčer 06.01.1990 Tj sokol Žilina
Ján Matava 03.03.1994 norwayshop.sk
Krzysztof Czernik 29.09.1990 KS Kandahar
Ondrej Chramec 17.07.1996 Mýto pod Ďumbierom
Michal Stano 29.01.1988 Malinô SkiAlp Team
Juraj Jurco 19.01.1981 BJj
Matus Jurecka 22.09.1991 Závažná Poruba
Jan Červinka 24.01.1989 Skialp Dolní Morava
Štefan Šajgal 13.02.1990 Hk Ďumbier
Slawomir Kazmierczak 26.04.1985 Fast and light
Peter Klobusnik 12.04.1985 JAMES SPIS
Andrej Sarvaš 15.04.1988 Skialp Klub Piešťany
Jakub Fabián 28.01.1991 Skialp Dolní Morava RockArt
Tomáš Tomko 18.10.1988 Stará Ľubovňa
Juraj Fongus 08.04.1987 -
Matus Danko 19.10.1988 Skialp Bobrovec/Scarpa
Tomas Szabo 11.01.1987 Salomon
Štěpán Schubert 13.05.1996 Mladé Buky
Marián Alman 14.10.1987 HK Jasná
Peter Ondreas 08.04.1988 Dive Svine Racing Team
Radoslav Lisý 25.06.1995 Skialp Bobrovec
Michal Sekan 04.03.1994 Skialp Bobrovec
Martin Pitoniak 01.11.1991 HK UPJŠ KOŠICE
Michal Krysta 07.11.1984 High Point
Matus Antolik 09.04.1990 Poprad
Lukáš Hladký 25.08.1988 Malinô SkiAlp Team
Gabriel Šlárko 22.12.1985 HK JAMES Tatranská Polianka
Dušan Lopušný 07.03.1983 HZS NT
Tomasz Owerko 02.03.1981 SNW KW Kraków
Miloslav Rousek 18.03.1984 AKLVK - Dejwyho horsky beh
Jaroslav Voceďálek 04.09.1987 Vocet team
Peter Fraňo 02.03.1996 Salomon/Suunto
Jan Wertich 02.01.1986 Sachasport / HK Atlas Opava
Jakub Stejskal 27.04.1995 Skialp Dolní Morava
Tadeáš Blahunka 22.06.1999 Skialp Bobrovec
Michal Galandák 04.02.1989 HS Špindlerův mlýn
Martin Holas 25.12.1985 Horská Služba Špindlerův Mlýn
Michal Zelenčík 18.07.1996 Chata M.R.Stefanika
Šimon Cipro 12.01.1986 Behejsepsem.cz
Lukáš Beránek 27.06.1985 Loko Beroun
Adéla Romaniaková 06.09.1982 SAC Špindlerův Mlýn
Jiří Hromádko 06.06.1986 MANOKA WAY
Lukáš Liner 21.07.1989 HK Ďumbier, www.lezecky.sk
Michal Podzimek 06.07.1984 Skialp nad Hrobem
Tomáš Matera 05.05.1989 KILPI RACING TEAM
Juraj Lastik 06.03.1987 Kubinske mangalice
Karel Blaschke 05.07.1985 Skialp nad Hrobem
Jerzy Kałuża 10.03.1986 JUMAR Mountaneering Team
Vladimir Jambrich 30.01.1987 naholu.sk
Lukáš Trizna 07.09.1985 Skialp Bobrovec
Lukas Gallo 18.10.1985
Peter Kalman 20.11.1983 SSA Nahoľu.sk
Pavel Skalický 23.07.1992 Skialp Dolní Morava
Petr Adámek 22.09.1993 AKLVK
Pavol Michálek 15.02.1992 Koliba pod Rozsutcom
Dominik Sádlo 31.08.1995 SKI TRAB M SPORT
Jakub Šiarnik 14.11.1994 Sk Žiarska dolina/Scarpa-Karpos
Jozef Červeň 30.03.1988 HZS ZT
Michal Honko 15.07.1981 SK Žiarska dolina

Seniorky (1981 – 1999)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Eliška Vondráčková 18.01.1987 Trtík sport
Marie Zelená 22.09.1985 ALPSPORT CZ
Veronika Volnárová 12.06.1992 Dynafit
Katarina Lovrantova 07.04.1985 Salomon Slovakia
Jitka Kramolišová 30.06.1985 HS Beskydy
Barbora Veselá 11.03.1990 stenahk/x-iont
Zuzana Senčeková 20.09.1991 Kari Traa
Julie Rampírová 12.02.1999 Skialp Dolní Morava
Tereza Rudolfová 09.05.1989 Tým Black Hill/ Hagan/Montura
Radka Pospíšilová 01.09.1990 Skialp Dolní Morava
Rebeka Rizmanová 07.09.1995 Skialp klub Sučany
Johana Mackova 26.10.1992 Dynafit CZ
Marianna Jagerčíkova 09.09.1985 Polomka Bucnik
Simona Triznová 21.07.1990 Skialp Bobrovec

Veteráni (1980 a starší)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
David Moravec 03.12.1976 USK HO Plzen
Filip Kuźniak 19.10.1976 SNW KW Kraków
Jozef Machaj 05.02.1973 HK James Dolný Kubín
Miloš Jakeš 26.10.1972 Skialp Dolní Morava
Andrej Bramuška 11.11.1974 Kronošpan Zvolen
Zdeno Longauer 10.05.1972 SkialKrizna
Jan Pochobradský 02.12.1975 Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory
Miroslav Chovanec 18.07.1980 RumaSport
Jan Fajt 06.11.1951 Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory
Michal Frank 16.03.1975 Skialp Sučany
Vladimír Nosáľ 19.12.1973 Fatranski vlci
Mariusz Matłosz 01.10.1976 -
Leszek Rzeszotko 03.07.1963 KW Zakopane
Jakub Urban 20.10.1972 Skialp Dolni Morava
Milan Styk 22.12.1964 Horoklub UMB Banská Bystrica
Karel Kramoliš 16.05.1969 HS Beskydy
Lukáš Pavlech 06.01.1980 SKIALPSHOP.CZ
Lukáš Adámek 02.02.1974 Skialpshop.cz
Erwin Schubert 13.05.1968 HS KRKONOŠE
Erik Toček 18.07.1977 Discover Cycling
Zbigniew Kiełtyka 21.06.1976 KW Gliwice
Karel Lacina 18.12.1980 Discover Cycling
Henrich Toth 11.12.1971 KTHJavornik Zilina
Pavol Geschnabel 02.02.1972 BB
Pavel Veselý 27.09.1966 ALCATON HSK Horní Rokytnice
Ivan Saloň 07.04.1974 HZS VT
Michal König 06.09.1980 HO Atlas Opava
Miroslav Farkaš 06.07.1979 ProSport Team Kosice
Julius Ujček 05.12.1970 Turany
Branislav Burica 11.09.1969 Turany
Tomáš Kučera 18.10.1972 Loko Trutnov
Tomáš Kačmarčik 05.10.1975 ŠPORT RYSY
Martin Janík 26.11.1980 Adventura Šport Martin
Peter Móric 20.04.1979 Buff Slovensko
Viktor Bielik 09.12.1977 Hybsa Slovensko
Michał Piórecki 03.07.1976 -
Peter Szigety 06.02.1979 Malino Skialp Team
Roman Sitko 23.02.1975 SK Krížna
Michal Alexik 08.10.1978 SCK Pieniny
Martin Laštovička 16.06.1977 Marbull
Vlado Hubač 17.06.1971 Dynafit Tatranská Lomnica
Tomáš Kazil 27.04.1979 SAC Špindlerův Mlýn
Tyberiusz Mikolajczyk 30.09.1977 KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team
Martin Cienciala 15.08.1974 Skialp TJ TŽ Třinec
Pavel Janků 15.06.1974 SAC Špindlerův Mlýn
michal veselý 08.05.1979 stenahk/dynafit
Michal Ryša 27.01.1976 VT
Stano Pavelek 06.12.1971 C.A.P. Prešov
Vratislav Drtina 16.07.1980 SAC Špindlerův Mlýn
Michal Pješčák 11.04.1980 SCK Pieniny
Petr Hanyš 12.08.1970 AKLVK Janské Lázně
Dalibor Mlejnek 08.07.1973 TJ Český ráj
Michal Navratil 05.10.1974 The Cooling Bird
Ladislav Šplíchal 19.03.1978 DTJ Hrachoviště
Tomáš Petreček 22.11.1979 Tým Black Hill/Salomon/ Suunto
Marcin Korzeniowski 08.04.1980 Kraków
Jozef Pavčik 12.07.1972 Villa Krejza Horný Smokovec
Pato Kvietok 18.05.1979 Geosport
Miroslav Duch 13.11.1979 AKLVK
Pavel žofka 14.03.1969 Skialp Dolní Morava
Martin Bukovinsky 23.02.1975 Extreme Sportteam Vysoke Tatry
Martin Demko 24.07.1977 Sportdiag
Lubomír Filo 09.07.1973
Milan Grešo 02.10.1976 ŠKRD
Szymon Sawicki 07.09.1975 TKN Tatra Team
Marcin Korzeniowski 20.05.1980

Veteránky (1980 a starší)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Ewa Czuchry 18.06.1973 KS Kandahar
Marzena Rzeszotko 31.03.1965 KW Zakopane
Zuzana Dudášová 16.01.1980 skialpinista.sk

Juniori (2000 – 2002)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Michal Strejc 15.07.2002 SK Brádlerovy boudy
Kacper Sawicki 22.11.2000 TKN Tatra Team

Juniorky (2000 – 2002)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Tereza Mazalová 18.09.2002 new-wave multisport

Seniori (1981 – 1999)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Josef Novák 02.10.1999 Temelín
Michal Durilla 10.08.1985 VEDOME vegan

Seniorky (1981 – 1999)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Marcela Vasinova 30.05.1989 Dynafit

Veteráni (1980 a starší)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Roman Kuczynski 09.04.1967 HS Beskydy
Jan Herud 28.07.1977 Hzs BabiaHora
Filip Kristl 23.03.1978 new-wave multisport

Veteránky (1980 a starší)

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadni pretekári
Pre správne fungovanie tohoto webu a jeho ďalšie zlepšovanie používame súbory cookies. Viac informácií