Zaregistrovaní pretekári

Juniori (2000 – 2002)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Jakub Švec 28.05.2001 SAC Špindlerův Mlýn
Filip Matějovič 20.11.2002 Scarpa & SkiTrab team

Juniorky (2000 – 2002)

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadni pretekári

Seniori (1981 – 1999)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Ján Stehlík 07.03.1985 HK Hriňová
Michal Krysta 07.11.1984 High Point
Ondrej Chramec 17.07.1996 Mýto pod Ďumbierom
Jan Červinka 24.01.1989 Skialp Dolní Morava
Štěpán Schubert 13.05.1996 Mladé Buky
Miloslav Rousek 18.03.1984 AKLVK - Dejwyho horsky beh
Jan Wertich 02.01.1986 Sachasport / HK Atlas Opava
Jakub Stejskal 27.04.1995 Skialp Dolní Morava
Tadeáš Blahunka 22.06.1999 Skialp Bobrovec
Jozef Uhrin 18.06.1986 Banska Bystrica
Šimon Cipro 12.01.1986 Behejsepsem.cz
Michal Sekan 04.03.1994 Skialp Bobrovec
Martin Holas 25.12.1985 Horská Služba Špindlerův Mlýn
Lukáš Beránek 27.06.1985 HO Loko Beroun
Samuel Trizna 07.07.1993 SK Žiarska dolina
Tomáš Matera 05.05.1989 KILPI RACING TEAM
Karel Blaschke 05.07.1985 Skialp na Hrobem
Dominik Sádlo 31.08.1995 SKI TRAB M SPORT
Vladimir Jambrich 30.01.1987 naholu.sk
Lukáš Trizna 07.09.1985 Skialp Bobrovec
Oldřich Kokošek 07.02.1988 Sachasport Dynafit
Jozef Hlavčo 16.01.1985 Salomon/Suunto
Michal Podzimek 06.07.1984 Skialp nad Hrobem
Marcin Rzeszótko 13.09.1990 BUFF
Peter Kalman 20.11.1983 SSA Nahoľu.sk
Pavel Skalický 23.07.1992 Skialp Dolní Morava
Petr Adámek 22.09.1993 AKLVK
Jakub Šiarnik 14.11.1994 Sk Žiarska dolina/Scarpa-Karpos
Matúš Danko 19.10.1988 Skialp Bobrovec/Scarpa

Seniorky (1981 – 1999)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Jitka Kramolišová 30.06.1985 HS Beskydy
Barbora Mickova 06.11.1986 Dejwyho Horsky Beh
Adéla Romaniaková 06.09.1982 SAC Špindlerův Mlýn
Tereza Rudolfová 09.05.1989 Tým Black Hill/ Hagan/Montura
Julie Rampírová 12.02.1999 Skialp Dolní Morava
Eliška Vondráčková 18.01.1987 Trtík Sport
Radka Pospíšilová 01.09.1990 Skialp Dolní Morava
Marianna Jagerčíkova 09.09.1985 Polomka Bucnik
Simona Triznová 21.07.1990 Skialp Bobrovec

Veteráni (1980 a starší)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Miloš Jakeš 26.10.1972 Skialp Dolní Morava
Jan Pochobradský 02.12.1975 Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory
Jan Fajt 06.11.1951 Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory
Břetislav Ježek 10.09.1975 Martin
Leszek Rzeszótko 03.07.1963 KW Zakopane
Erwin Schubert 13.05.1968 HS KRKONOŠE
Erik Toček 18.07.1977 Discover Cycling
Zbigniew Kiełtyka 21.06.1976 KW Gliwice
Pavel Veselý 27.09.1966 ALCATON HSK Horní Rokytnice
Michał Piórecki 03.07.1976 -
Peter Szigety 06.02.1979 Malino Skialp Team
Martin Laštovička 16.06.1977 Marbull
Tomáš Kazil 27.04.1979 SAC Špindlerův Mlýn
Pavel Janků 15.06.1974 SAC Špindlerův Mlýn
Jakub Urban 20.10.1972 Skialp Dolni Morava
Vratislav Drtina 16.07.1980 SAC Špindlerův Mlýn
Dalibor Mlejnek 08.07.1973 TJ Český ráj
Tomáš Petreček 27.11.1979 Tým Black Hill/Salomon/ Suunto
Pato Kvietok 18.05.1979 Geosport
Miroslav Duch 13.11.1979 AKLVK
Tyberiusz Mikolajczyk 30.09.1977 KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team
Juraj Karpiš 16.04.1978 davorin.sk
Jaroslav Banáš 20.01.1978 Malinoskialpteam
Lubomír Filo 09.07.1973

Veteránky (1980 a starší)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Ewa Czuchry 18.06.1973 KS Kandahar
Marzena Rzeszótko 31.03.1965 KW Zakopane
Lenka Kubištová 01.03.1976 Skialp Dolni Morava

Juniori (2000 – 2002)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Michal Strejc 15.07.2002 SK Brádlerovy boudy

Juniorky (2000 – 2002)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Sára Machajová 04.08.2000 HK James Dolný Kubín
Tereza Mazalová 18.09.2002 new-wave multisport

Seniori (1981 – 1999)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Ľubomír Valko 02.02.1992 ProBody Team Košice
Kristián Jánošík 20.08.1999 DYNAFIT
Jakub Fabián 28.01.1991 Skialp Dolní Morava RockArt
Dávid Greguška 04.01.1999 Skialpshop

Seniorky (1981 – 1999)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Johana Mackova 26.10.1992 Dynafit
Rebeka Rizmanová 07.09.1995 Skialp klub Sučany

Veteráni (1980 a starší)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Roman Kuczynski 09.04.1967 HS Beskydy
Marcin Korzeniowski 08.04.1980 Kraków
Marian Filiač 31.05.1974 Alpin Club Lokomotiva
Jozef Machaj 05.02.1973 HK James Dolný Kubín
Pavel Žofka 14.03.1969 Skialp Dolní Morava
Filip Kristl 23.03.1978 new-wave multisport

Veteránky (1980 a starší)

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Zuzana Dudášová 16.01.1980 skialpinista.sk
Pre správne fungovanie tohoto webu a jeho ďalšie zlepšovanie používame súbory cookies. Viac informácií